business-internet-splash2

خدمات طراحی سایت

برای شما

هدف اصلی ما پا سخگویی به نیاز های عملکردی و انتظارات مشتریان است، ارایه خدمات با کیفیت بالا و طراحی منحصر بفرد وب سایت، بگونه ای که تنها برای باز دید کنندگان بلکه به مه موتورهای جستجو نیز جذاب باشد

ویژگی های طراحی وب سایت شما

جلوه طراحی سایت
طراحی سایت واکنشگرا
نرم افزار مبتنی بر وب
بهینه سازی سایت
حمایت از ایده ها
طراحی پرتال
رابط کاربری
هوش تجاری

جلوه طراحی سایت

جلو نهایی، یا به عبارت دیگر رابط کاربری، چیزی است که کاربر می بیند و با آن تعامل برقرار می کند. رابط کاربری ترکیبی از برنامه نویسی، زیبا شناختی و انیمیشن است. در سایت کد در حین طراحی سایت ما اطمینان حاصل می کنیم که سایت طراحی شده سبک و سریع باشد و با تمام مرورگرهای مدرن سازگار باشد . ما با استفاده از آخرین فن آوری های حوزه وب مانند(html5) ، (css3) و جاوا اسکریپت با کد بهینه شده همراه با نشانه گذاری معنایی و ادغام پروژه با ماژول های رسانه های اجتماعی ، قابلیت تعامل بالا به کاربر نهایی می دهیم و امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را فراهم می آوریم.بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) کاملا فنی است و یک ابزار بسیار مهم بازاریابی اینترنتی می باشد که ما شرایط را برای رتبه بندی بهتر سایت طراحی شده در نتایج جستجو مهیا می نماییم .

طراحی سایت واکنشگرا

خواندن آسان و پیمایش سایت با حداقل تغییر اندازه، و اسکرول افقی در طیف گسترده ای از دستگاه های، طراحی وب سایت واکنشگرا نام دارد و رویکرد طراحی وب سایتی با هدف ارائه یک تجربه مطلوب برای کاربران را دارد.

بنابراین قا لبندی وب سایت و عناصر آن در انطباق با دستگاه کاربر و تغییر اندازه آنها به منظور متناسب شدن با صفحه نمایش کاربر هدف اصلی است.

در این حالت وب سایت را می توان با تمام دستگاه ها مشاهده کرد بدون نیاز به اجرای نسخه های مختلف از همان وب سایت برای دستگاه های مختلف مانند نسخه موبایل که دیگر ایجاد نسخه موبایل وبسایت منسوخ شده است.

با استفاده از این فن آوری، یک وب سایت می تواند در تمام دستگاه ها از جمله تبلت و تلفن همراه قابل بازدید باشد. در جهان امروز که پر تلفن های هوشمند تبلت است طراحی واکنشگرا کلید تسلط بر اینترنت است.

نرم افزار مبتنی بر وب

اصولا وب سایت یک برنامه کاربردی تحت وب است که به عنوان بخشی از لایه کاربرد مدل TCP/IP بر روی پروتکل HTTP در قالب یک برنامه با تبعیت از مدل کلاینت/ سرور در حال سرویس دهی به کاربران است . ! با توجه به تخصص ما که مبتنی بر ارائه برنامه های کاربردی در شبکه می باشد ما آمادگی این را داریم که نرم افزارهای خارج از قالب معمول مدل کلاینت/ سرور بصورت همتا به همتا یا ربات های نرم افزاری تحت شبکه و یا هر برنامه سفارشی تحت شبکه را تولید نماییم. با سایت کد در ارتباط باشید

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت یا انجام سئو سایت طراحی شده ، جهت بهبود رنکینگ وب سایت در موتورهای جستجو و افزایش بازدیدکنندگان وب سایت صورت می پذیرد، بهبود وضعیت وب سایت شما در موتورهای جستجو بسیار مهم است. بعد از طراحی سایت ، می بایست اقدام به معرفی شایسته سایت خود به موتورهای جستجو بویژه گوگل نمایید . یکی از خدمات ما بررسی و آنالیز وبسایت جهت بهبود رتبه شما در گوگل است این مهم را با سایت کد جامه عمل پوشانید.

حمایت از ایده ها

سایت کد اماده است تا با تخفیف ویژه طرح ها و ایده های نوین حوزه تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین را توسعه دهد . هدف اصلی ما در این طرح توسعه فناوری اطلاعات و ارائه ایده های نوین و کاربر پسند و بدور از کلیشه به هم میهن نان است. در صورتی که طرح یا ایده تازه ای دارید با سایت کد در ارتباط باشید.

طراحی پرتال

پورتال معمولا یک وب سایت “بزرگ ” است که طیف وسیعی از منابع و خدمات را ارائه می دهد که معمولا دارای بخش ورود / ثبت نام برای کاربران است و کاربران بعد از عضویت مجوعه از زیرسیستم های تحت وب را در دسترس دارند. به عنوان مثال می توان وب سایت آژانس مسافرتی را تصور کنید که اطلاعات و کاربردهای گوناگونی در حوزه سفر فراهم می کند مانند اطلاعات در مورد محل اقامت، بلیط کشتی، راهنمای سفر، و غیره

رابط کاربری

اصطلاح UX یا ” تجربه کاربر” یا به عبارت دیگر اقدامات و رفتار و تعاملات او هنگام بازدید از یک وب سایت اشاره دارد. وب سایت های چشم نواز برای کاربران و بدور از پیچیدگی برای دسترسی به محتوا در یک کلام کاربر پسند ، جنبه های UX را علمی و عملی پیاده سازی نموده اند. به این ترتیب کاربر می تواند راحت تر با سایت ارتباط برقرار نماید و به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را در آن بدست آورد.

هوش تجاری

استفاده مناسب از داده های گسترده در سطح وب و تبدیل آنها به داده های هدف و موثر ایده آل یک مدیر در سلسله مراتب بالا می باشد. یکی از خدمات ما هوش تجاری با این مفهوم می باشد جمع آوری و آنالیز داده های مورد نظر مدیران در قالب یک دسته بندی چکیده و کوتاه از سطح اینترنت. ما بصورت تخصصی برای هر کسب و کاری نرم افرار هوش تجاری منحصر بفرد را تولید می نماییم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

ما در سایت زوم ای اف چگونه کار می کنیم

1 - نیاز سنجی

هرپروژه منحصر به فرد است و عنوان و نام تجارتی خود را داراست. امروز وب جایگاه عرضه نام های تجاری ست، و بگاه شما بستری است ماندگار از شما در خاطره مشتریان پس تجربه مقتاوت خلق کنید ما نیاز های پروژه شما را برای شروعی مشخص می نماییم.

2 - تحلیل

با تجزیه و تحلیل نیاز ها اهداف و چشم انداز پروژه مشخص می گردد و برآورد هزینه پروژه بدست می آید.

پشنهاد ما یک لیست از خدمات و راه حل های است که می تواند بسته به نوع پروژهکلاملا سفارشی شود. پس ازآن ما یک تیم برای این پروژه تشکیل می دهیم: مجموعه از مدیران،مجموعه ای از مدیران، طراحان و توسعه دهندگان

3 - طراحی

طراحی کاملا سفارشی شعار ماست. ما به راه حل های مبتنی بر نیاز های تعیین شده در جنبه رابط کاربری ارایه می نماییم، توجه به جزئیات هر پروژه اهمیت دارد به طوری که علامت های تجارتی بصورت بیاد ماندنی در کلیت کار نمایش داده شود.

4 - توسعه

ما باور داریم که در یک وب سایت نیاز به هماهنگی بین طراحی و بخش مدیریت است و استفاده از ابزار و فن آوری های جدید الزامی است . انتخاب ابزار مناسب برای ساخت وب سایت و کد نوسی آن در تیم توسعه لحاظ می گردد و هماهنگی کاملی بین طراحان و توسته دهندگان زوم ای برقرار است.

5 - نسخه آزمایشی & تست

ما نسخه ی آزمایشی را آپلود و لینک آن را به مشتری ارایه می نماییم. از ظریق این لینک مشتری توانید و ب سایت ببیند و نظرخود را در مورد آن به ما اعلام دارد. به طور کامل تمام صفحه های وب سایت تیست و قابلیت های وب سایت برای اظمینان از بهترین نتجه برسی می گردد.

راه اندازی

وقتی که همه چیزآماده است نوبت راه اندازی وب سایت شماست!

برای مشاوره و راهنمایی تلفنی با ما در ارتباط باشید .

0793676666

به ما ایمیل بفرستید