چگونه باید گزارشی در مورد حضور نوشت

نظام مکتب حضور دانش آموز را مطابق با قوانین ایالتی پیگیری می کند که قدری متنوع است. در ماین، به طور مثال، بچه های ۷ تا ۱۶ سال باید در مکتب حضور داشته باشند. یک بچه حداقل ۷ ساله که هنوز مرحله ششم را تمام نکرده است اگر ۷ روز آموزشی را در سال تحصیلی یا ۵ روز آموزشی را در یک سمستراز دست بدهد به عنوان کسی که عادت به غیبت از میکتب دارد شناخته می شود.غیبت های موجه برای دانش آموز محسوب نمی شود بنابراین اکثر گزارش های غیبت شامل اطلاعات دانش آموز، روز های حضور و غیاب و تذکرات راجع به غیبت های موجه و غیر موجه است.

  پیگیری حضور

یک فرم حضور و غیاب آزاد را دانلود کنید، مانند « فرم حضور در کلاس ماهانه» یا « گزارش هفتگی حضور دانش آموزا» که در سایت Vertex42.com  دردسترس است یا « گزارش حضور خانه و مکتب» از Lake County ISD.

یک گزارش حضور را در اکسل ، ورود یا برنامه دیگری که فرم بر آن مبنا طراحی شده است، باز کنید. اطلاعات را به صورت روزانه یا هفتگی وارد کنید، اسامی دانش آموزان ، تاریخ های غیبت، تاریخ های حضور، دلایل غیبت موجه و هر چیز دیگری را که نیاز است در مورد غیبت های دانش آموز مورد توجه قرار گیرد نوشته و پیگیری کنید. با منشی حضور و غیبت در محدوده تان برای تعیین هر نیازمندی اضافی برای پیگیری مشورت کنید.

اگر ترجیح میدهید که با دست بنویسید یک نمونه را باز کنید و آن را چاپ کنید.


آماده کردن گزارش حضور

اگر در بخش شما یک سیستم حضور الکترونیکی وجود دارد اطلاعات تان را به عنوان ناظر ثبت یا آپلود کنید. همه اطلاعات را در یک دیسک ذخیره یا آرشیو کنید تا در مواردی که ثبت شما شکست خورد یا یک فایل خراب شد به مشکل برنخورید.

گزارش ماهانه را آماده کنید. اطلاعات را از فرم حضور و غیاب روزانه یا هفتگی خودتان پر کنید. یک کپی پیش خودتان نگهدارید و اصلی را به عنوان ناظر ثبت کنید.

گزارش حضور خودتان را با خلاصه کردن اطلاعات در یک دوره زمانی خاص ایجاد کنید مانند فصل، یک دوره ۳ ماهه یا ۶ ماهه. حداقل اطلاعات پس زمینه باید موراد زیر را در بربگیرد: نام شما و دوره ای که درس میدهید، تاریخ شروع و پایان دوره گزارش دهی، نام هر دانش آموز، شماره شناسایی، سطح تحصیلی و نیز وابستگی به اقلیت های قومی دانش آموز در صورت نیاز

اطلاعات پر شده را برای هر دانش آموز وارد کنید: لیست کل روزها در دوره گزارش، تعداد روزهای که حاضر بوده است، تعداد روزهایی که غایب بوده است، و توضیحی راجع به کل غیبت های موجه و غیر موجه. در صورت نیاز بخش تعداد دفعاتی که هر دانش آموز در کلاس دارای تاخیر بوده است.

از گزارش کپی بگیرد یکی را برای خودتان نگه دارید و اصلی را به اداره حضور بفرستید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *